Najfilmy - naj filmy sk - přehrávání zdarma a online

Najfilmy nebo také naj filmy sk mají stejný problém jako portál sleduj filmy. Plno reklam a skoro žádný funkční film k přehrání. Adblock na stránce s filmem musí zablokovat 19 reklam. Navíc reklama se vkládá před odkaz na spuštění videa.

Jak web naj filmy sk vypadá?

najfilmy sk náhled webu
Náhled webu najfilmy.to

Přehrávač s filmem a reklamami

přehrávač naj filmy
náhled videa

Opravdu chcete riskovat a přehrávat si soubor na webu, který videa nemá vůbec na svém serveru a jen hledá odkazy a dává je na web aby vydělal? Fajn. Musíte kliknout v reklamě na červený čtvereček x3. Co se stane? Vyskočí na Vás reklama na “obsah jen pro dospělé”. Když budete mít štěstí bude bez zvuku a neuslyšíte aaaaaccchhhh. Co se stane dál? Z čtverečku se stane X2 a opět musíte kliknout na reklamu a opět obsah pro dospělé. Po třetím kliknutí na najfilmy už možná budete mít štěstí a reklama uprostřed zmizí a vy si budete moct přehrát film.

Počítejte ale s tím, že video se buď nenačte nebo bude v hrozné kvalitě. Proč se na Váš oblíbený filmy a seriál díváte v takto hnusné kvalitě na tak nekvalitním webu jako je naj filmy sk, když můžete mít film zdarma v nejlepší možné kvalitě třeba na uložto?

Na webu najfilmy samozřejmě nechybí DMCA podmínky, aby se chránil před žalobou.

Jakékoliv nahlášení autorů plně respektujeme, každé nahlášení bude odstraněno do 24 hodin, přistoupíme na jakoukoliv dohodu s autory děl pokud jde o propagaci nových děl, prosím chápejte že provozovatel webu obsah nestahuje a nenahrává na žádné servery. O obsah webu se starají uživatelé, provozovatel nemůže za to, jaké dílo se objeví na webu. Provozovatel nevlastní servery, na kterých jsou díla uloženy. Web pouze odkazuje na jiné stránky, na nichž jsou díla uloženy.

SOZA uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za porušenie autorského práva, z dôvodu, že žiadne video sa nenachádza na jeho serveri a nemá možnosť si overiť dodržiavanie autorského práva zo strany iných prevádzkovateľov stránok, ktorí tieto diela sprístupňujú.

Stránka Najserialy.to iba odkazuje na videá, tzv. embedovanie, ktoré bolo EÚ súdom vyhlásené ako legálne a tým neporušujeme žiadny zákon, zdroj:

  • torrentfreak.com
  • scribd.com
  • edri.org

SOZA uznáva, že použitie embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.

Vyhledávací dotazy související s naj filmy sk: Online filmy, najfilmy sk strana, Bombuj, Filmy online zdarma bez omezení, Sleduj to, Najfilmy sk strana, najfilmy.sk zlom, Filmy najserialy to filmy, Filmy online, Bombuj, Najserialy, Filmy online zdarma bez omezení, Avengers endgame najfilmy cz

Přihlášení přes Facebook

Bohužel Facebook webu najfilmy.to zablokoval možnost přihlašování přes Facebook, jestli se na web chcete přihlásit postupujte takto: Kvůli zablokování přihlášení přes Facebook se ke svému účtu přes Facebook dostanete zadáním Vašeho emailu a hesla 123456789.
Prosíme Vás, abyste si heslo změnili po přihlášení.

Stahuj mp3 zdarma zde.

Jeden příspěvek “Najfilmy – naj filmy sk – přehrávání zdarma a online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky: , , ,