najfilmy najserialy - sleduj filmy a seriály zde online a bez reklamy

naj filmy sk logo
Moto:
Sledujte vaše oblíbené filmy a seriály na jednom místě, online, zdarma a bez limitu!

Jaká je Vaše zkušenost se serverem najserialy a najfilmy? Chodíte na něj? A proč? Vždyť je na něm spousta reklam a většina obsahu nefunguje. Jaké jsou další možnosti a proč podobné weby nenavštěvovat? Co si řekneme v článcích na toto téma, které najdete níže.

Vyhledávací dotazy související s najserialy

Sledujserial

NAJFILMY

Najserialy Specialisté

Onlinefilmyserialy

Onlineserialyzdarma eu

Bratrstvo neohrožených najserialy

Filmy najserialy herci

Dr House online cz TOPSERIALY

 

DMCA:
Jakékoliv nahlášení autorů plně respektujeme, každé nahlášení bude odstraněno do 24 hodin, přistoupíme na jakoukoliv dohodu s autory děl pokud jde o propagaci nových děl, prosím chápejte že provozovatel webu obsah nestahuje a nenahrává na žádné servery. O obsah webu se starají uživatelé, provozovatel nemůže za to, jaké dílo se objeví na webu. Provozovatel nevlastní servery, na kterých jsou díla uloženy. Web pouze odkazuje na jiné stránky, na nichž jsou díla uloženy.

SOZA uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za porušenie autorského práva, z dôvodu, že žiadne video sa nenachádza na jeho serveri a nemá možnosť si overiť dodržiavanie autorského práva zo strany iných prevádzkovateľov stránok, ktorí tieto diela sprístupňujú.

Stránka Najserialy.to iba odkazuje na videá, tzv. embedovanie, ktoré bolo EÚ súdom vyhlásené ako legálne a tým neporušujeme žiadny zákon, zdroj:

torrentfreak.com
scribd.com
edri.org

SOZA uznáva, že použitie embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.

Najfilmy – naj filmy sk – přehrávání zdarma a online, najfilmy najserialy

Najfilmy – naj filmy sk – přehrávání zdarma a online

Najfilmy nebo také naj filmy sk mají stejný problém jako portál sleduj filmy. Plno reklam a skoro žádný funkční film k přehrání. Adblock na stránce s filmem musí zablokovat 19 reklam. Navíc reklama se vkládá před odkaz na spuštění videa.