Slunečnice - stahuj programy rychle a zdarma na www.slunecnice.cz

Slunečnice – stahuj zdarma. Český server slunecnice.cz nabízí více než 200 GB programů k bezplatnému a legálnímu stažení pro práci, vzdělávání i zábavu zdarma. Na webu najdete takzvané Freeware programy ( software, většinou proprietární, který je distribuován bezplatně (či za symbolickou odměnu typu poslání pohlednice, mnohdy autor umožňuje (ale nevyžaduje) v případě spokojenosti zaslání finančního daru), někdy hovoříme o typu softwarové licence.) A nebo shareware (zjednodušuně řečeno, program který můžete zdarma stáhnout a používat na časově omezenou dobu)

slunečnice stahuj

Nejčastěji hledané programy na webu slunečnice:

Winrar / VLC Player / Format Factory / Deamon Tools / Adobe Reader 11 / Tor / uTorrent / Movie Maker / Powerpoint / CCleaener

Winrar

Náhled programu winrar

RAR je program pro archivaci souborů.

To znamená, že umožnuje více souborů sbalit do jednoho balíku (archivu). Kromě toho, že pak můžeme s těmito soubory manipulovat jako s jedním objektem, poskytují archivační programy další výhody:

  • data se mohou ‘zmáčknout’, aby nezabírala tolik místa
  • mohou se přitom i zašifrovat, aby je nezneužila nepovolaná osoba
  • výsledný archiv lze rozdělit na díly například na velikost diskety
  • data lze vybavit kontrolními součty tak, aby po případném poškození diskety bylo možné chybné místo dopočítat beze ztráty informace

Nejnovější verzi programu můžete stáhnout na oficiálním webu

VLC Player

vlc player
Program vlc player

VLC je svobodný multiplatformní multimediální přehrávač a framework s otevřeným zdrojovým kódem, který přehraje většinu multimediálních souborů, DVD, Zvukových CD, VCD a různých proudových protokolů.

Nejnovější verze ke stažení zde

Format Factory

Malý, jednoduchý, líbivý a multifunkční konvertor multimediálních souborů. Mezi sebou bez problémů převádí nejčastější a nejpopulárnější formáty audia, videa i obrázků. K tomu přidává i schopnost ripování filmových DVD i hudebních CD, funkce pro opravu poškozených audio a video souborů a povedenou českou lokalizaci. Zaměřuje se také na úpravu videa pro přenosná zařízení do formátu MP4.

Podpora: MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF
MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV
JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/GIF/TGA

Stahuj zde nejnovější verzi

DAEMON Tools

Daemon Tools jistě znají všichni hráči her, tato rozšířená varianta Pro obsahuje navíc další profesionální funkce, dokáže emulovat až 32 DT, HD a SCSI disků spolu se 4mi zařízeními IDE, dokáže emulovat proces vypalování, dokáže pracovat s AudioCD emulací, přepracované prostředí pro ovládání tak aby bylo co nejjednodušší a intuitivní i podle ikonek.

Oficicální web a možnost stažení zdarma

Adobe reader 11

Software Adobe Acrobat Reader DC představuje bezplatný celosvětový standard pro spolehlivé prohlížení, tisk a komentování dokumentů PDF.

Nově je připojen ke službě Adobe Document Cloud, která usnadňuje práci napříč různými počítači a mobilními zařízeními.

Jedná se o jediný prohlížeč souborů PDF, v němž můžete prohlížet a používat všechny typy obsahu formátu PDF – včetně formulářů a multimédií.

Oficální stažení Adobe Readeru

Tor

Tor je v informatice názvem softwarového systému zajišťujícímu anonymizaci uživatele při pohybu na Internetu, k čemuž využívá model klient-server. Uživatel využívá klientskou část a jeho datový tok prochází nejprve sítí Tor složené ze serverových částí a teprve pak k cílovému počítači.

Oficální web programu, pak klikněte na Download for browser

μTorrent nebo také uTorrent

µTorrent je malý, výkonný a na funkce bohatý BitTorrent klient. Byl navržen tak, aby měl co nejmenší nároky na procesor, paměť a místo na disku při zachování plné funkcionality očekávané od pokročilých klientů. Pomocí µTorrent budete stahovat a sdílet soubory rychleji a efektivněji, protože na rozdíl od jiných P2P služeb, výkonnost BitTorrent přenosů roste úměrně s počtem aktivních uživatelů

České oficiální stránky programu

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker je program firmy Microsoft pro vytváření a zpracování filmů a domácích videonahrávek. Vyskytuje se ve výchozí instalaci operačních systémů Windows ME, Windows XP a Windows Vista. Po vydání systému Windows Vista byl jeho vývoj zastaven. Microsoft místo něj nabízí ke stažení Windows Live Movie Maker.

Powerpoint

Microsoft PowerPoint je nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku Microsoft Office od společnosti Microsoft. Prezentace mohou sloužit pro ukázku různých produktů, služeb, či jiných aktivit. Starší verze používaly koncovku „.ppt“.

Online verze programu Powerpoint – musíte mít účet u Microsoftu.

CCleaner

Program CCleaner odstraňuje nepoužité a dočasné soubory z vašeho systému což umožňuje Windowsům běžet rychleji, větší efektivnost a zvětší místo na vašem disku. Odstraňuje např.:

  • IE, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari – dočasné soubory
  • Windows – koš, poslední dokumenty
  • Čistič registru – pokročilý čistič odstraňuje nepoužité a staré vstupy
  • Nástroje třetí strany – odstraňuje dočasné soubory a poslední seznamy souborů (MRU) z mnoha aplikací.


CCleaner odstraňuje také neplatné položky v registrech, což způsobí více místa v operační paměti RAM a vyšší výkon aplikací. Program je možné také uložit na USB (portable), nevyžaduje tak instalaci.


​nově:
CCleaner má novou funkci – Snadné vyčištění (Easy Clean). Přináší jednodušší rozhraní i ovládací prvky nastavitelné podle individuálních potřeb, takže tradiční účiný úklid počítače je nyní snazší.

Oficiální web – klikněte na download

Často hledané výrazy: Popis slunečnice sloh, WinRAR slunečnice, WinZip slunečnice, Windows Media Player slunečnice, Microsoft Word ke stažení zdarma slunečnice, Seznam Slunečnice cz, Mkv Player slunečnice, Adobe Reader slunečnice, slunečnice stahuj

Slunečnice stahuj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky: