Ulozto_cz: Stahuj filmy, mp3 a seriály pomocí aplikace na sdílení

Stahuj zdarma z ulozto_cz: Hledáte aplikaci pro rychlé a snadné stažení mp3 písničky, filmu, seriálu do mobilu zdarma? Obvzlášť pro uživatele iOS to může být oříšek, ale s aplikací od Ulož.to stahování do mobilu zvládne každý.

ulozto_cz aplikace a web porovnání  designu největšího portálu s filmy a mp3
Náhled webu a aplikace, jiný design ale stejné funkce

Ulož.to aplikace

Ulož.to cloud je bezplatná aplikace, pomocí které můžeš zálohovat svoje soubory do cloudového uložiště Ulož.to.

Díky této aplikaci můžeš procházet a stahovat své soubory. Sdílej soubory se svými přáteli a měj tak neomezený přístup ke svým fotografiím a videím.

Vlastnosti:

  • Své soubory máš stále s sebou.
  • Nahrávej své soubory z mobilního zařízení do cloudu.
  • Jednoduše sdílej soubory se svými přáteli.
  • Vyhledávej mezi soubory.
  • Používání aplikace je podmíněno přihlášením ke svému uživatelskému účtu.

Galerie aplikace ulož.to

Jak vyhledat správný soubor?

Nahoře na každé stránce webu je formulář pro vyhledávání. Napište do něj cokoliv co vás napadne. Například:

  • novinka
  • avi
  • mkv
  • mp3

Vyjede vám stránka z výpisem vyhledaných souborů. Pokud chcete stáhnout něco co už někdo otestoval doporučuji nahoře kliknout na řazení a místo relevance nastavit hodnocení. Tzn. soubory, které jsou kvalitní mají hodně palců nahoru a díky tomu zjistíte, že je kvalita souboru dobrá popřípadě nestáhnete něco co nechcete.

Filtrování na ulozto_cz

Další vychytávka je filtrování. Dejme tomu, že chcete stahovat jen kvalitní soubory a jen soubory v audioformátu. V tom případě si v liště nahoře ještě klikněte na Audio. Pokud budete chtít stahovat nějaké video například ve formátu mkv nebo avi, tak klikněte na Video.

Navíc když po vyhledání kliknete přímo do sekce (typu souboru, který chcete stahovat) tak máte na výběr další možnosti. U videa například: Kvalita videa (4k+,fullhd, HD- 720p, LQ – idealní pro stahování do telefonu) U obrázků a mp3 souborů je to kvalita (vysoká, střední a nízká)

Jak si nabít kredit a stahovat rychleji

Vlevo nahoře pod logem je odkaz dobít kredit. Na stránce vidíte možnosti nákupu kreditu. Buďto můžete platit rychlým převodem, platební kartou nebo bankovním převodem (kredit dostanete až po připsání platby, někdy to trvá až dva dny) Níže si ukážeme jak kredit nakoupit. Před nákupem kreditu musíte být přihlášeni na svém účtu.

Nákup kreditu na ulozto_cz rychlým převodem

V tabulce pro rychlý převod si vybrte částku, kterou chcete dobít a na jejím řádku klikněte na rychlý převod.

Vyberte Vaši banku, pokud vaši banku v přehledu nevidíte, budete muset využít klasický bankovní převod nebo platbu kartou. Po vybrání banky klikněte na tlačítko přejít k platbě. Budete přesměrování na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení už budou všechny platební údaje vyplněny a vy musíte platbu jen potvrdit. Poté budete přesměrováni zpět na web uložto a budete mít kredit na Vašem účtu.

Platba kartou

Platba kartou má podobný postup jako platba rychlým převodem. Před platbou kartou se ujistětě, že máte ve Vašem bankovnictví povoleno platit kartou přes internet. Někdy můžete mít platby povoleny, ale limit může být moc nízký. Po kliknutí na přejít k platbě budete přesměrováni na formulář FioBanky. To neznamená, že jste něco udělali špatně, nelekejte se že jste na stránce fio banky i když máte jinou banku. Ulož.to pouze používá ke zpracování údajů z karty systém od FioBanky.

Teď už jen vyplňte údaje z Vaší karty. A je to.

Platba bankovním převodem

Jak už jsem psal, platba bankovním převodem někdy chvíli trvá a nehodí se, když chcete něco rychle stáhnout. U platby bankovním převodem stačí vyplnit Vaše jméno. Na email dojdou informace k platbě převodem.

Písničky na mobil stahujte ve formátech mp3 nebo flac

MP3 je formát ztrátové komprese zvukových souborů. Při zachování poměrně vysoké kvality umožňuje zmenšit velikost hudebních souborů v CD kvalitě přibližně na desetinu, u mluveného slova však dává výrazně horší výsledky.Formát MP3 se stal oblíbeným při uchovávání a přehrávání hudby na počítačích, vyrábějí se stolní a přenosné přehrávače tohoto formátu. MP3 se snaží odstranit redundanci zvukového signálu na základě psychoakustického modelu. Tedy ze vstupního signálu se odeberou informace, jež člověk neslyší, nebo si je neuvědomuje. Využívá se principů časového a frekvenčního maskování.

FLAC Jedná se o bezztrátový audio kompresní formát, který není mezi běžnými uživateli tak známý, jako například rozšířený formát MP3. Hudebním fandům, kteří na něm oceňují zejména jeho velmi vysokou kvalitu, je ale důvěrně známý.

Jeho kvalita je dána nulovou ztrátou audio informací při kompresi. Ztrátové formáty, jako je například zmíněný formát MP3, fungují na principu vypouštění části informace, která je pro poslech nejméně podstatná.

FLAC Vás o nic neochudí – zachovává audio informace kompletní.

Už samotný formát MP3 nabízíme v tak vysokém datovém toku (320 kbps), kdy se může zdát rozdíl mezi oběma formáty jen minimální. Faktem však zůstává, že i když je MP3 ochuzeno pouze o informace, které neslyšíme nebo běžně subjektivně nevnímáme, formát FLAC je obsahuje, a při jeho poslechu je vnímáme podvědomě. Přehráváním (prostřednictvím dostatečně kvalitního reprodukčního zařízení) tak můžeme navodit podobné pocity jako na živých koncertech.

zvonění na mobil zdarma ke stažení zdarma do mobilu uložto.cz-písničky mp3 do mobilu hudba ke stažení zdarma do mobilu stáhnout písničky do mobilu zdarma vyzvánění na mobil ke stažení zdarma muzika mp3 zdarma ke stažení na mobil zvuky mp3 do mobilu ke stažení zdarma

ulozto_cz: stahuj zdarma

Vyhledávací dotazy související s stahuj mp3 zdarma

Ulozto_cz mp3 zdarma Tisíce mp3 stahuj zdarma Stahuj hudbu zdarma Mp3 ke stažení zdarma ulož.to písničky ke stažení zdarma Stahuj mp3 nadruhou Stahuj mp3 tisíc MP3 do mobilu, ulosto

Časté otázky a odpovědi ohledně platby mobilem.

Máte komplikace s SMS platbou při dobíjení virtuálního účtu na Ulož.to? Před zavoláním na infolinku se podívejte na seznam nejčastějších komplikací a jejich řešení.

1. Nepřišla mi odpovědní SMS

Pokud vám na telefon nepřišla odpovědní SMS, je nutné kontaktovat infolinku vašeho operátora s dotazem, zda-li máte aktivovanou službu Premium SMS – platby mobilem. Zároveň prosím zkontrolujte, zda-li jste objednací SMS odeslali na správné telefonní číslo. Máte-li služby aktivní a odeslali jste SMS na správné číslo, ale i přesto vám odpovědní zpráva nedorazila, kontaktujte již přímo nás.

2. Poslal jsem SMS ve špatném formátu

Na SMS ve špatném formátu vás upozorníme. Nemusíte mít obavy, že by vám SMS ve špatném formátu byla účtována, v tomto případě zaplatíte pouze obvyklou cenu SMS dle vašeho tarifu. Účtované jsou vám pouze potvrzené a správně odeslané SMS.

3. Přišlo mi potvrzení, ale kredit nebyl dobit

Prohlédněte si text příchozí SMS, s největší pravděpodobností jste kredit omylem dobili jinému účtu. To znamená, že jste v objednací SMS udělali chybu v identifikačním čísle. Kredit si můžete nechat převést na správný účet, stačí zaslat e-mail s žádostí na adresu podpora@ulozto.cz.

4. Nefunguje mi heslo z rychlé registrace na ulozto_cz

Za nefunkčním heslem z rychlé registrace stojí v drtivé většině případů špatný přepis hesla. Zkontrolujte, zda-li heslo zadáváte do správného pole, doporučujeme heslo přepsat vedle a do pole ho vložit.

5. Pomalé stahování, ztracené heslo atd.

V případě pomalého stahování, ztraceného hesla a dalších technických problémů je nutné kontaktovat již přímo technickou podporu serveru Ulož.to na adrese podpora@ulozto.cz. Děkujeme za pochopení

Jak se registrovat na ulož.to

V pravém horním rohu je ikonka registrovat. Klikněte na ni a vyplňte uživatelské jméno, email a vymyslete si heslo, idealně jiné než používáte třeba k přístupu na email.

Co je to rychla registrace?

Přihlásit se na ulozto_cz můžete i pomocí SMS. Pošlete registrační SMS a bude vám automaticky vytvořen účet s kreditem 10 GB (pro Česko) nebo 15 GB (pro Slovensko) Tato registrace ale není zdarma. Odesláním SMS souhlasíte s podmínkami. Po odeslání SMS vám budou doručeny přihlašovací údaje k vašemu účtu. Cena SMS je 99 Kč, resp. 6 € vč. DPH.

Ulozto_cz

ulozto mp3 hudba ulozto_cz ulozto filmy www.ulozto.cz minecraft ulozto cz písničky ulozto pesnicky ulozto na mobil hudba ulozto_cz hry ulozto_cz seznam ulozto_cz mp3 zdarma ulozto.cz stahovani filmu ulozto.cz stahuj filmy zdarma ulozto cz písničky uložto.cz. sledování filmů ulozto cz filmy mp3 hudba ulozto pro mobil, písničky, ulozto.cz stahuj filmy zdarma www.ulozto hudba, ulosto, uloto

Jeden příspěvek “Ulozto_cz: Stahuj filmy, mp3 a seriály pomocí aplikace na sdílení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *