Stahování mp3 z YouTube. Converter online, zde! Tisíce mp3

mp3 stahování z YouTube

Nemusíte instalovat žádnou aplikaci, nebo stahovat program, prostě zkopírujte odkaz videa z YouTube a converter Vám video přepracuje na mp3 a je to! Funguje na Windows, Mac, Linux PC či iPhone

Jak převést písničku z Youtube na mp3

 1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
 2. Vložte odkaz do políčka na webu
 3. Klepněte na “Convert” a stáhněte si svou hudbu

Jak stáhnout video (film) z YouTube ve formátu mp4

 1. Zkopírujte odkaz na YouTube video
 2. Vložte odkaz do políčka na webu
 3. V záložce pod videem klikněte na mp4
 4. Klepněte na “Convert” a je to! Stahujete film z Yutub do pc.

MP3 je formát ztrátové komprese zvukových souborů. Při zachování poměrně vysoké kvality umožňuje zmenšit velikost hudebních souborů v CD kvalitě přibližně na desetinu, u mluveného slova však dává výrazně horší výsledky.Formát MP3 se stal oblíbeným při uchovávání a přehrávání hudby na počítačích, vyrábějí se stolní a přenosné přehrávače tohoto formátu. MP3 se snaží odstranit redundanci zvukového signálu na základě psychoakustického modelu. Tedy ze vstupního signálu se odeberou informace, jež člověk neslyší, nebo si je neuvědomuje. Využívá se principů časového a frekvenčního maskování.

MP4 je multimediální kontejner definovaný standardem ISO/IEC 14496-14:2003. Je také známý pod názvem MPEG-4 Part 14, jde tedy o součást standardu MPEG-4. Jako jeho základ posloužil kontejner MPEG-4 Part 12, který byl vytvořen na základě QuickTime od společnosti Apple. Představuje moderní a otevřenou alternativu k zastaralému kontejneru AVI. Oproti AVI může MP4 obsahovat menu, více titulků i zvukových stop a dokonce i 3D objekty. Umožňuje také bezproblémové streamování videa.

Historie YouTube

První video bylo na YouTube publikováno 23. dubna 2005, jednalo se o „Me at the zoo“ (Já v zoo), kde autor komentoval expozici slonů v zoologické zahradě v americkém San Diegu. Nahrávka měla 18 sekund a natočil ji a na server nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Původně byl server zaměřen na sdílení domácích videí, postupně ale přibyly hudební videoklipy, videohry nebo filmy. Některé z obsažených videí se staly fenomény v rámci světového nebo národních internetů s velkým počtem zhlédnutí.

Od doby založení se zlepšovaly a dále zlepšují možnosti záznamových zařízení a přenosové kapacity a rychlosti sítí a s nimi roste také podporovaná kvalita videí na serveru. Průběžně se měnil a přizpůsoboval i layout a celková nabídka se stále vyvíjí a doplňuje o podporu nových technologií s vyššími technickými nároky. Toto postupné zlepšování popsal rapper Dan Bull ve svém singlu The Evolution of Online Video.

Dne 30. srpna 2017 Youtube po 12 letech změnil logo. Části názvu, ze slova „Tube“ zmizelo červené ohraničení, které se přesunulo před samotný nápis a bylo doplněno o ikonu přehrávání, i když právě tuto ikonu YouTube už používal. Změnil se ale i styl písma a také barevné schéma.[6] Designovou změnou prošel také celý web a mobilní aplikace. Přibyla také funkce „tmavé téma“ (v angličtině darkmode), které přepíná světlé části stránky na tmavé a je tedy lepší na používání v noci.

YouTube má v roce 2015 dvě miliardy přístupů denně a každou minutou uživatelé nahrají 300 hodin nových videí. YouTube je tak po internetovém vyhledávači Google druhou nejnavštěvovanější webovou službou světa. Nejsledovanějším videem všech dob je videoklip Despacito od Daddy Yankeeho a Luise Fonsiho s více než 6,6 miliardy zhlédnutími (k lednu 2020). Vyhledávací dotazy související s stahování z youtube Bezpečné stahování z YouTube Program na stahování z YouTube Program na stahování hudby z YouTube Jak stahovat z YouTube do mobilu Jak stahovat hudbu do mobilu Bezpečné stahování z YouTube Zkratka pro stahování z YouTube Nejde stahovat z YouTube mp3 youtube yout stahování, stažení, stažení písničky, stahovac, YouTube mp3 zdarma MP3 Konvertor Ülo Mp3 juve download free Mp3 download free music Youtubemp3 MP4 to MP3 Converter Stahování z yotbe, stiahnutie mp3, sťahovať z, sťahovať pesničky, hudba na stiahnutie zadarmo, ako stiahnuť video z youtube , stahuj z youtubu flvto, youtube mus, mp3 con,mp3 youtube download, ytmp3, converter youtube, video, videoklipy, audio, Vyhledávací dotazy související s stahování filmů Program na stahování filmů Nejlepší filmy ke stažení ulozto.cz stahovani filmu Archiv filmu ke stažení Ulozto_cz filmy Stahování filmů FastShare ulozto.cz stahuj filmy zdarma Filmy ke stažení 2020

Kde ještě stahovat mp3 zdarma?

Stahovat mp3 doporučujeme z uložto

Přesný návod na stažení YouTube mp3

Potřebný čas: 1 minuta.

Stahování mp3 z YouTube krok za krokem

 1. Kopírování odkazu na video (mp3) z YouTube

  Zkopírujte si z adresního řádku prohlížeče odkaz na video, které si chcete stáhnout nebo předělat na mp3 (ctrl c)

 2. Odkaz vložte do generátoru na této stránce

  Odkaz vložíte klávesovou zkratkou ctrl v

 3. Hotovo.

  Klikněte na tlačítko convert a stáhněte si mp3

Jeden příspěvek “Stahování mp3 z YouTube. Converter online, zde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *